Poradna pro zdravou rodinu - Galanovi

Průběh péče

1. NAVÁZÁNÍ KONTAKTU

Pokud se rozhodnete nás kontaktovat a využít našich služeb, dohodneme si termín první schůzky. Na ní se pokusíme co nejpřesněji pojmenovat váš problém a dohodneme si další postup spolupráce. Důležité je stanovit si cíl našeho společného snažení.
Dále si určíme pravidla, vyjasníme si, co od nás očekáváte, a co vám my můžeme nabídnout a poskytnout.

2. CESTA KE ZMĚNĚ

Je třeba si uvědomit, že se můžeme stát průvodcem na vaší cestě při řešení problémů, je ale nezbytné, abyste byli motivováni a o změnu chtěli usilovat především sami. My pak uděláme vše pro to, abychom vám k vašemu cíli pomohli co nejšetrněji a nejúčinněji.

Pracujeme i s tím, co nám říká tělo, na bázi celostní medicíny. Budeme proto pravděpodobně spojovat techniky, které budou zaměřeny
na tělo i duši. Naučíme vás, jak svému tělu naslouchat, jak rozpoznat signály, které vám vysílá, a jak s nimi citlivě pracovat.

3. NOVÝ STATUS QUO

Pak už bude záležet jen na vás, zda na nově nastoupené cestě za spokojenějším životem budete dále pokračovat. Pokud si to budete přát, budeme i po skončení základní části terapie vašimi trpělivými průvodci, kteří vám pomohou vytrvat a povzbuzovat vás do další práce
na sobě. Naším cílem je, abyste si nově nabyté vědomosti a zkušenosti přenesli do života tak, abyste z něj měli radost.

Mgr. Radka Galanová

tel.: +420 720 504 902

radka.galan@yahoo.com

Mgr. Tomáš Galan

tel.: +420 720 504 640

tomas.galan@yahoo.com

KDE NÁS NAJDETE?

Urbanova 625, Kyjov

Smetanovo nábř. 956/6, Břeclav

Napište nám:


Váš e-mail
= (3 + 2) x 2

Copyright © , Poradna pro zdravou rodinu Radka a Tomáš Galanovi, Kyjov

FB